Budovy v obci Lučina
842 budov v obci Lučina. Nejvyšší měří 13,0 m.
0,78 € za budovu
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 8
- 1920–1945
- 11
- 1946–1960
- 114
- 1961–1970
- 40
- 1971–1980
- 60
- 1981–1990
- 45
- 1991–2000
- 37
- 2001–2010
- 63
- 2011 a později
- 197
LučinaMoravskoslezský kraj
- Budovy
- 842
- S adresou
- 709
- S rokem v evidenci
- 575 · 68 %
- S počtem podlaží v evidenci
- 612 · 73 %
- Z nich se 4 a více podlažími
- 0
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 95 883
- Firmy se sídlem v obci
- 93
Aktualizováno8. listopadu 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 284
- 2 podlaží
- 308
- 3 podlaží
- 20
- 4 podlaží
- 0
- 5 podlaží
- 0
- 6 podlaží
- 0
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 0
Kdy byly postaveny. 575 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 8 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 11 | |
| 1946–1960 | 114 | |
| 1961–1970 | 40 | |
| 1971–1980 | 60 | |
| 1981–1990 | 45 | |
| 1991–2000 | 37 | |
| 2001–2010 | 63 | |
| 2011 a později | 197 |
Kolik mají podlaží. 612 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 284 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 308 | |
| 3 podlaží | 20 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Lučina č.p. 2, 739 39 | 13,0 m |
| 2 | Lučina č.p. 61, 739 39 | 12,8 m |
| 3 | Lučina č.p. 1, 739 39 | 12,4 m |
| 4 | Lučina č.p. 34, 739 39 | 12,2 m |
| 5 | Lučina č.p. 64, 739 39 | 12,0 m |
Aktualizováno 8. listopadu 2026.
Starter: 50 zpráv o budovách měsíčně za 39 €. 0,78 € za budovu.
Vybrat Starter
Jeden kredit otevře jednu budovu v aplikaci i s PDF zprávou. Platí se měsíčně, zrušit můžete kdykoli.