Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Adunații-Copăceni

7.575 de clădiri în Adunații-Copăceni. 36 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
62
1946–1960
143
1961–1970
151
1971–1980
93
1981–1990
102
1991–2000
128
2001–2010
84
2011 și după
405
Adunații-CopăceniGiurgiu
Clădiri
7.575
Cu adresă
2.904
Cu anul înregistrat
1.172 · 15 %
Înainte de 1978
36 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.908 · 25 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
872.529
Firme înregistrate
97
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.432
2 niveluri
408
3 niveluri
61
4 niveluri
5
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini din 2025, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
16
Pe imagini nedatate
13

Când au fost construite. 1.172 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
62
1946–1960
143
1961–1970
151
1971–1980
93
1981–1990
102
1991–2000
128
2001–2010
84
2011 și după
405

Câte etaje au. 1.908 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.432
2 niveluri
408
3 niveluri
61
4 niveluri
5
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Adunații-Copăceni. Străzile din Adunații-Copăceni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 16 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 3 din 46 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2025 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini din 2025, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
16
Pe imagini nedatate
13
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2025
Acoperișuri verificate
46
Cu panouri
3
Pondere
7 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
872.529

36 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.172 · 15 %
Înainte de 1978
36 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.