Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Afumați

7.371 de clădiri în Afumați. 28 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
38
1946–1960
190
1961–1970
186
1971–1980
167
1981–1990
105
1991–2000
236
2001–2010
230
2011 și după
701
AfumațiIlfov
Clădiri
7.371
Cu adresă
4.076
Cu anul înregistrat
1.857 · 25 %
Înainte de 1978
28 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.466 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
18
Suprafață construită, total (m²)
1.849.076
Firme înregistrate
602
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.710
2 niveluri
629
3 niveluri
109
4 niveluri
15
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
43

Când au fost construite. 1.857 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
38
1946–1960
190
1961–1970
186
1971–1980
167
1981–1990
105
1991–2000
236
2001–2010
230
2011 și după
701

Câte etaje au. 2.466 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.710
2 niveluri
629
3 niveluri
109
4 niveluri
15
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Afumați. Străzile din Afumați pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 43 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 29 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2018 și 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
43
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2018 și 2022
Acoperișuri verificate
29
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.849.076

28 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.857 · 25 %
Înainte de 1978
28 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.