Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Agigea

6.963 de clădiri în Agigea. 14 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
4
1946–1960
50
1961–1970
126
1971–1980
41
1981–1990
32
1991–2000
226
2001–2010
194
2011 și după
965
AgigeaConstanța
Clădiri
6.963
Cu adresă
3.817
Cu anul înregistrat
1.641 · 24 %
Înainte de 1978
14 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.433 · 35 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
115
Suprafață construită, total (m²)
1.072.588
Firme înregistrate
177
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.302
2 niveluri
824
3 niveluri
192
4 niveluri
82
5 niveluri
21
6 niveluri
12
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
64

Când au fost construite. 1.641 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
4
1946–1960
50
1961–1970
126
1971–1980
41
1981–1990
32
1991–2000
226
2001–2010
194
2011 și după
965

Câte etaje au. 2.433 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.302
2 niveluri
824
3 niveluri
192
4 niveluri
82
5 niveluri
21
6 niveluri
12
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Agigea. Străzile din Agigea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 64 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
64
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.072.588

14 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.641 · 24 %
Înainte de 1978
14 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.