Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Aiud

11.332 de clădiri în Aiud. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
65
1920–1945
83
1946–1960
140
1961–1970
147
1971–1980
108
1981–1990
64
1991–2000
113
2001–2010
87
2011 și după
331
AiudAlba
Clădiri
11.332
Cu adresă
5.912
Cu anul înregistrat
1.138 · 10 %
Înainte de 1978
46 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.654 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
24
Suprafață construită, total (m²)
1.586.625
Firme înregistrate
485
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.829
2 niveluri
607
3 niveluri
194
4 niveluri
14
5 niveluri
6
6 niveluri
2
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28

Când au fost construite. 1.138 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
65
1920–1945
83
1946–1960
140
1961–1970
147
1971–1980
108
1981–1990
64
1991–2000
113
2001–2010
87
2011 și după
331

Câte etaje au. 2.654 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.829
2 niveluri
607
3 niveluri
194
4 niveluri
14
5 niveluri
6
6 niveluri
2
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Aiud. Străzile din Aiud pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 28 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.586.625

46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.138 · 10 %
Înainte de 1978
46 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.