Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Albești

7.043 de clădiri în Albești. 23 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
20
1920–1945
58
1946–1960
157
1961–1970
170
1971–1980
87
1981–1990
38
1991–2000
178
2001–2010
138
2011 și după
1.192
AlbeștiDolj
Clădiri
7.043
Cu adresă
3.511
Cu anul înregistrat
2.038 · 29 %
Înainte de 1978
23 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.726 · 39 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
574.383
Firme înregistrate
57
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.651
2 niveluri
932
3 niveluri
136
4 niveluri
7
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8

Când au fost construite. 2.038 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
20
1920–1945
58
1946–1960
157
1961–1970
170
1971–1980
87
1981–1990
38
1991–2000
178
2001–2010
138
2011 și după
1.192

Câte etaje au. 2.726 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.651
2 niveluri
932
3 niveluri
136
4 niveluri
7
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Albești. Străzile din Albești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 8 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
574.383

23 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.038 · 29 %
Înainte de 1978
23 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.