Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Arcești Cot

4.160 de clădiri în Arcești Cot. 58 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
36
1946–1960
125
1961–1970
244
1971–1980
130
1981–1990
61
1991–2000
144
2001–2010
27
2011 și după
68
Arcești CotOlt
Clădiri
4.160
Cu adresă
1.974
Cu anul înregistrat
842 · 20 %
Înainte de 1978
58 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.067 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
4
Suprafață construită, total (m²)
341.025
Firme înregistrate
47
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
929
2 niveluri
122
3 niveluri
12
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 842 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
36
1946–1960
125
1961–1970
244
1971–1980
130
1981–1990
61
1991–2000
144
2001–2010
27
2011 și după
68

Câte etaje au. 1.067 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
929
2 niveluri
122
3 niveluri
12
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Arcești Cot. Străzile din Arcești Cot pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
341.025

58 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
842 · 20 %
Înainte de 1978
58 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.