Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Avram Iancu

3.859 de clădiri în Avram Iancu. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
41
1946–1960
101
1961–1970
135
1971–1980
126
1981–1990
98
1991–2000
113
2001–2010
15
2011 și după
49
Avram IancuBihor
Clădiri
3.859
Cu adresă
1.706
Cu anul înregistrat
701 · 18 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
875 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
1.003.658
Firme înregistrate
38
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
808
2 niveluri
65
3 niveluri
2
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 701 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
41
1946–1960
101
1961–1970
135
1971–1980
126
1981–1990
98
1991–2000
113
2001–2010
15
2011 și după
49

Câte etaje au. 875 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
808
2 niveluri
65
3 niveluri
2
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Avram Iancu. Străzile din Avram Iancu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 3
Stradă Clădiri
1 Avram Iancu 150
2 Ant 25
3 Tămașda 22

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.003.658

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
701 · 18 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.