Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Avrig

8.317 clădiri în Avrig. 21 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
1
1946–1960
184
1961–1970
15
1971–1980
139
1981–1990
18
1991–2000
103
2001–2010
112
2011 și după
534
AvrigSibiu
Clădiri
8.317
Cu adresă
3.342
Cu anul înregistrat
1.117 · 13 %
Înainte de 1978
21 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.589 · 19 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
17
Suprafață construită, total (m²)
1.092.800
Firme înregistrate
207
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
807
2 niveluri
559
3 niveluri
206
4 niveluri
13
5 niveluri
3
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 1.117 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
1
1946–1960
184
1961–1970
15
1971–1980
139
1981–1990
18
1991–2000
103
2001–2010
112
2011 și după
534

Câte etaje au. 1.589 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
807
2 niveluri
559
3 niveluri
206
4 niveluri
13
5 niveluri
3
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Avrig. Străzile din Avrig pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.092.800

21 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.117 · 13 %
Înainte de 1978
21 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.