Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Baia de Aramă

4.849 de clădiri în Baia de Aramă. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
17
1920–1945
68
1946–1960
76
1961–1970
85
1971–1980
134
1981–1990
126
1991–2000
248
2001–2010
32
2011 și după
75
Baia de AramăMehedinți
Clădiri
4.849
Cu adresă
2.137
Cu anul înregistrat
861 · 18 %
Înainte de 1978
37 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.813 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
405.103
Firme înregistrate
53
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.286
2 niveluri
463
3 niveluri
62
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 861 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
17
1920–1945
68
1946–1960
76
1961–1970
85
1971–1980
134
1981–1990
126
1991–2000
248
2001–2010
32
2011 și după
75

Câte etaje au. 1.813 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.286
2 niveluri
463
3 niveluri
62
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Baia de Aramă. Străzile din Baia de Aramă pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 12

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
405.103

37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
861 · 18 %
Înainte de 1978
37 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.