Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Baia de Criș

3.421 de clădiri în Baia de Criș. 84 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
42
1920–1945
116
1946–1960
205
1961–1970
127
1971–1980
77
1981–1990
21
1991–2000
30
2001–2010
3
2011 și după
34
Baia de CrișHunedoara
Clădiri
3.421
Cu adresă
2.097
Cu anul înregistrat
655 · 19 %
Înainte de 1978
84 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.112 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
344.373
Firme înregistrate
9
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
903
2 niveluri
196
3 niveluri
13
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 655 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
42
1920–1945
116
1946–1960
205
1961–1970
127
1971–1980
77
1981–1990
21
1991–2000
30
2001–2010
3
2011 și după
34

Câte etaje au. 1.112 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
903
2 niveluri
196
3 niveluri
13
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Baia de Criș. Străzile din Baia de Criș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 10

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
344.373

84 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
655 · 19 %
Înainte de 1978
84 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.