Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Baia Sprie

8.218 clădiri în Baia Sprie. 34 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
16
1946–1960
154
1961–1970
178
1971–1980
465
1981–1990
137
1991–2000
264
2001–2010
139
2011 și după
654
Baia SprieMaramureș
Clădiri
8.218
Cu adresă
4.970
Cu anul înregistrat
2.017 · 25 %
Înainte de 1978
34 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.937 · 36 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
20
Suprafață construită, total (m²)
899.028
Firme înregistrate
330
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.852
2 niveluri
795
3 niveluri
270
4 niveluri
15
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 2.017 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
16
1946–1960
154
1961–1970
178
1971–1980
465
1981–1990
137
1991–2000
264
2001–2010
139
2011 și după
654

Câte etaje au. 2.937 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.852
2 niveluri
795
3 niveluri
270
4 niveluri
15
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Baia Sprie. Străzile din Baia Sprie pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 21 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
21
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
899.028

34 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.017 · 25 %
Înainte de 1978
34 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.