Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Balotești

8.899 de clădiri în Balotești. 6 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
11
1946–1960
35
1961–1970
74
1971–1980
38
1981–1990
28
1991–2000
115
2001–2010
231
2011 și după
2.077
BaloteștiIlfov
Clădiri
8.899
Cu adresă
5.122
Cu anul înregistrat
2.610 · 29 %
Înainte de 1978
6 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.485 · 50 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
55
Suprafață construită, total (m²)
1.234.289
Firme înregistrate
348
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.792
2 niveluri
1.401
3 niveluri
237
4 niveluri
50
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
38

Când au fost construite. 2.610 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
11
1946–1960
35
1961–1970
74
1971–1980
38
1981–1990
28
1991–2000
115
2001–2010
231
2011 și după
2.077

Câte etaje au. 4.485 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.792
2 niveluri
1.401
3 niveluri
237
4 niveluri
50
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Balotești. Străzile din Balotești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 38 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
38
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.234.289

6 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.610 · 29 %
Înainte de 1978
6 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.