Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Balș

7.941 de clădiri în Balș. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
50
1920–1945
173
1946–1960
248
1961–1970
333
1971–1980
355
1981–1990
104
1991–2000
264
2001–2010
154
2011 și după
305
BalșOlt
Clădiri
7.941
Cu adresă
4.455
Cu anul înregistrat
1.986 · 25 %
Înainte de 1978
51 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.206 · 40 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
137
Suprafață construită, total (m²)
961.105
Firme înregistrate
372
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.319
2 niveluri
666
3 niveluri
84
4 niveluri
14
5 niveluri
117
6 niveluri
1
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
3
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.986 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
50
1920–1945
173
1946–1960
248
1961–1970
333
1971–1980
355
1981–1990
104
1991–2000
264
2001–2010
154
2011 și după
305

Câte etaje au. 3.206 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.319
2 niveluri
666
3 niveluri
84
4 niveluri
14
5 niveluri
117
6 niveluri
1
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
3

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Balș. Străzile din Balș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
961.105

51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.986 · 25 %
Înainte de 1978
51 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.