Clădirile din Bârla
8.460 de clădiri în Bârla. 66 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 12
- 1920–1945
- 64
- 1946–1960
- 325
- 1961–1970
- 227
- 1971–1980
- 127
- 1981–1990
- 62
- 1991–2000
- 168
- 2001–2010
- 34
- 2011 și după
- 39
BârlaArgeș
- Clădiri
- 8.460
- Cu adresă
- 4.209
- Cu anul înregistrat
- 1.058 · 13 %
- Înainte de 1978
- 66 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 4.141 · 49 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 668.265
- Firme înregistrate
- 0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 3.960
- 2 niveluri
- 165
- 3 niveluri
- 15
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 2
Când au fost construite. 1.058 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 12 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 64 | |
| 1946–1960 | 325 | |
| 1961–1970 | 227 | |
| 1971–1980 | 127 | |
| 1981–1990 | 62 | |
| 1991–2000 | 168 | |
| 2001–2010 | 34 | |
| 2011 și după | 39 |
Câte etaje au. 4.141 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 3.960 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 165 | |
| 3 niveluri | 15 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | 679 32, Urlueni | 2 etaje |
| 2 | Drumul 138 368, Urlueni | 2 etaje |
| 3 | 679 88, Podișoru | 2 etaje |
| 4 | nr. 394, Mozăcenii-Vale | 2 etaje |
| 5 | nr. 222, Urlueni | 2 etaje |
Străzile din Bârla. Străzile din Bârla pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 20
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | 679 | 19 |
| 2 | 679 | 17 |
| 3 | 679 | 15 |
| 4 | 679 | 14 |
| 5 | Drumul 419 | 12 |
| 6 | Drumul 137 | 11 |
| 7 | Strada Podului | 11 |
| 8 | Drumul 422 | 9 |
| 9 | Drumul 135 | 7 |
| 10 | Drumul 137 | 7 |
| 11 | 679 | 6 |
| 12 | Drumul 679F | 6 |
| 13 | Strada Teilor | 6 |
| 14 | Drumul 137 | 5 |
| 15 | Drumul 138 | 5 |
| 16 | Strada Militarilor | 5 |
| 17 | Drumul 423 | 4 |
| 18 | Strada Fasuranilor | 4 |
| 19 | Strada Teilor | 3 |
| 20 | Strada Vadului | 3 |
Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 668.265
66 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.058 · 13 %
- Înainte de 1978
- 66 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.