Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bătarci

2.867 de clădiri în Bătarci. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
30
1946–1960
123
1961–1970
170
1971–1980
194
1981–1990
179
1991–2000
217
2001–2010
22
2011 și după
52
BătarciSatu Mare
Clădiri
2.867
Cu adresă
1.464
Cu anul înregistrat
994 · 35 %
Înainte de 1978
45 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.162 · 41 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
304.886
Firme înregistrate
17
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
896
2 niveluri
238
3 niveluri
27
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
5
Cu panouri
0
Pondere
0 %

Când au fost construite. 994 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
30
1946–1960
123
1961–1970
170
1971–1980
194
1981–1990
179
1991–2000
217
2001–2010
22
2011 și după
52

Câte etaje au. 1.162 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
896
2 niveluri
238
3 niveluri
27
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 Principala 85, Tămășeni 5 etaje
2 nr. 43, Comlăușa 3 etaje
3 Principală 48, Bătarci 3 etaje
4 Paduri 388, Bătarci 3 etaje
5 Principală 84, Bătarci 3 etaje

Străzile din Bătarci. Străzile din Bătarci pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

0 din 5 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
5
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
304.886

45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
994 · 35 %
Înainte de 1978
45 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.