Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Berbești

4.518 clădiri în Berbești. 32 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
14
1920–1945
26
1946–1960
66
1961–1970
102
1971–1980
75
1981–1990
142
1991–2000
291
2001–2010
44
2011 și după
63
BerbeștiVâlcea
Clădiri
4.518
Cu adresă
717
Cu anul înregistrat
823 · 18 %
Înainte de 1978
32 %
Cu numărul de etaje înregistrat
847 · 19 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
17
Suprafață construită, total (m²)
371.258
Firme înregistrate
20
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
638
2 niveluri
166
3 niveluri
26
4 niveluri
16
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 823 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
14
1920–1945
26
1946–1960
66
1961–1970
102
1971–1980
75
1981–1990
142
1991–2000
291
2001–2010
44
2011 și după
63

Câte etaje au. 847 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
638
2 niveluri
166
3 niveluri
26
4 niveluri
16
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Berbești. Străzile din Berbești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 15

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
371.258

32 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
823 · 18 %
Înainte de 1978
32 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.