Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Biharia

5.551 de clădiri în Biharia. 40 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
29
1920–1945
96
1946–1960
176
1961–1970
136
1971–1980
182
1981–1990
104
1991–2000
195
2001–2010
74
2011 și după
372
BihariaBihor
Clădiri
5.551
Cu adresă
3.155
Cu anul înregistrat
1.364 · 25 %
Înainte de 1978
40 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.311 · 60 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
1.278.189
Firme înregistrate
180
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.890
2 niveluri
381
3 niveluri
39
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
42

Când au fost construite. 1.364 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
29
1920–1945
96
1946–1960
176
1961–1970
136
1971–1980
182
1981–1990
104
1991–2000
195
2001–2010
74
2011 și după
372

Câte etaje au. 3.311 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.890
2 niveluri
381
3 niveluri
39
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Biharia. Străzile din Biharia pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 21

Panouri solare văzute pe 42 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
42
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.278.189

40 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.364 · 25 %
Înainte de 1978
40 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.