Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bobicești

3.592 de clădiri în Bobicești. 61 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
49
1946–1960
166
1961–1970
182
1971–1980
102
1981–1990
77
1991–2000
97
2001–2010
36
2011 și după
77
BobiceștiOlt
Clădiri
3.592
Cu adresă
1.427
Cu anul înregistrat
791 · 22 %
Înainte de 1978
61 %
Cu numărul de etaje înregistrat
932 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
248.109
Firme înregistrate
52
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
766
2 niveluri
155
3 niveluri
10
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
7

Când au fost construite. 791 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
49
1946–1960
166
1961–1970
182
1971–1980
102
1981–1990
77
1991–2000
97
2001–2010
36
2011 și după
77

Câte etaje au. 932 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
766
2 niveluri
155
3 niveluri
10
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bobicești. Străzile din Bobicești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 7 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
7
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
248.109

61 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
791 · 22 %
Înainte de 1978
61 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.