Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bocșa

7.273 de clădiri în Bocșa. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
89
1920–1945
59
1946–1960
95
1961–1970
125
1971–1980
104
1981–1990
42
1991–2000
64
2001–2010
50
2011 și după
152
BocșaCaraș-Severin
Clădiri
7.273
Cu adresă
3.131
Cu anul înregistrat
780 · 11 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.279 · 18 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
14
Suprafață construită, total (m²)
1.159.995
Firme înregistrate
214
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.088
2 niveluri
160
3 niveluri
17
4 niveluri
8
5 niveluri
5
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 780 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
89
1920–1945
59
1946–1960
95
1961–1970
125
1971–1980
104
1981–1990
42
1991–2000
64
2001–2010
50
2011 și după
152

Câte etaje au. 1.279 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.088
2 niveluri
160
3 niveluri
17
4 niveluri
8
5 niveluri
5
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bocșa. Străzile din Bocșa pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.159.995

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
780 · 11 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.