Clădirile din Bodești
4.976 de clădiri în Bodești. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 3
- 1920–1945
- 45
- 1946–1960
- 165
- 1961–1970
- 194
- 1971–1980
- 171
- 1981–1990
- 76
- 1991–2000
- 144
- 2001–2010
- 36
- 2011 și după
- 112
BodeștiNeamț
- Clădiri
- 4.976
- Cu adresă
- 1.372
- Cu anul înregistrat
- 946 · 19 %
- Înainte de 1978
- 56 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.634 · 33 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 4
- Suprafață construită, total (m²)
- 510.197
- Firme înregistrate
- 22
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.462
- 2 niveluri
- 144
- 3 niveluri
- 24
- 4 niveluri
- 4
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 946 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 45 | |
| 1946–1960 | 165 | |
| 1961–1970 | 194 | |
| 1971–1980 | 171 | |
| 1981–1990 | 76 | |
| 1991–2000 | 144 | |
| 2001–2010 | 36 | |
| 2011 și după | 112 |
Câte etaje au. 1.634 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.462 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 144 | |
| 3 niveluri | 24 | |
| 4 niveluri | 4 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Luminii 2, Bodești | 4 etaje |
| 2 | Morii 2, Bodeștii de Jos | 4 etaje |
| 3 | Strada Almaș 2, Bodești | 3 etaje |
| 4 | Strada Frumușica 44, Bodeștii de Jos | 3 etaje |
| 5 | Liliacului 4, Bodești | 3 etaje |
Străzile din Bodești. Străzile din Bodești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 26
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan cel Mare | 69 |
| 2 | Precista | 24 |
| 3 | Strada Brădițel | 24 |
| 4 | Strada Almaș | 19 |
| 5 | Strada Cetatea Neamțului | 16 |
| 6 | Strada Frumușica | 14 |
| 7 | Precista | 11 |
| 8 | Dumbravele | 10 |
| 9 | Eroilor | 10 |
| 10 | Precista | 10 |
| 11 | Handrea | 9 |
| 12 | Strada Trandafirilor | 8 |
| 13 | Strada Pârâului | 7 |
| 14 | Valea Prundului | 7 |
| 15 | Gaterului | 6 |
| 16 | Ion Creanga | 6 |
| 17 | Strada Primăverii | 6 |
| 18 | Liliacului | 5 |
| 19 | Obor | 5 |
| 20 | Valea Cracăului | 5 |
| 21 | Morii | 4 |
| 22 | Pinului | 4 |
| 23 | Strada Mlada | 4 |
| 24 | Aluniș | 3 |
| 25 | Dacia | 3 |
| 26 | Parcului | 3 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 510.197
56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 946 · 19 %
- Înainte de 1978
- 56 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.