Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bodești

5.245 de clădiri în Bodești. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
73
1946–1960
136
1961–1970
197
1971–1980
178
1981–1990
98
1991–2000
154
2001–2010
35
2011 și după
96
BodeștiVâlcea
Clădiri
5.245
Cu adresă
1.996
Cu anul înregistrat
989 · 19 %
Înainte de 1978
53 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.060 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
332.444
Firme înregistrate
18
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
756
2 niveluri
262
3 niveluri
39
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 989 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
73
1946–1960
136
1961–1970
197
1971–1980
178
1981–1990
98
1991–2000
154
2001–2010
35
2011 și după
96

Câte etaje au. 1.060 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
756
2 niveluri
262
3 niveluri
39
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bodești. Străzile din Bodești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
332.444

53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
989 · 19 %
Înainte de 1978
53 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.