Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bradu

10.568 de clădiri în Bradu. 20 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
41
1946–1960
144
1961–1970
132
1971–1980
120
1981–1990
72
1991–2000
194
2001–2010
209
2011 și după
1.106
BraduArgeș
Clădiri
10.568
Cu adresă
5.803
Cu anul înregistrat
2.021 · 19 %
Înainte de 1978
20 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.571 · 43 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
29
Suprafață construită, total (m²)
2.714.665
Firme înregistrate
452
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.961
2 niveluri
1.460
3 niveluri
121
4 niveluri
25
5 niveluri
2
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
14
Pe imagini nedatate
12

Când au fost construite. 2.021 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
41
1946–1960
144
1961–1970
132
1971–1980
120
1981–1990
72
1991–2000
194
2001–2010
209
2011 și după
1.106

Câte etaje au. 4.571 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.961
2 niveluri
1.460
3 niveluri
121
4 niveluri
25
5 niveluri
2
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bradu. Străzile din Bradu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 14 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 2 din 117 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
14
Pe imagini nedatate
12
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
117
Cu panouri
2
Pondere
2 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.714.665

20 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.021 · 19 %
Înainte de 1978
20 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.