Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Brâncovenești

4.301 clădiri în Brâncovenești. 65 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
9
1920–1945
46
1946–1960
154
1961–1970
194
1971–1980
147
1981–1990
65
1991–2000
87
2001–2010
16
2011 și după
69
BrâncoveneștiMureș
Clădiri
4.301
Cu adresă
1.996
Cu anul înregistrat
787 · 18 %
Înainte de 1978
65 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.148 · 27 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
367.874
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
841
2 niveluri
274
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 787 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
9
1920–1945
46
1946–1960
154
1961–1970
194
1971–1980
147
1981–1990
65
1991–2000
87
2001–2010
16
2011 și după
69

Câte etaje au. 1.148 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
841
2 niveluri
274
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Brâncovenești. Străzile din Brâncovenești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 6
Stradă Clădiri
1 Dn 15 31
2 Dn 806 28
3 Drum comunal Dc 163 12
4 Ds 335 11
5 Drum comunal Ds 856 4
6 Drum comunal Ds 917 3

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
367.874

65 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
787 · 18 %
Înainte de 1978
65 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.