Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bucecea

3.728 de clădiri în Bucecea. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
13
1920–1945
46
1946–1960
117
1961–1970
181
1971–1980
178
1981–1990
81
1991–2000
100
2001–2010
62
2011 și după
66
BuceceaBotoșani
Clădiri
3.728
Cu adresă
1.123
Cu anul înregistrat
844 · 23 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.112 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
5
Suprafață construită, total (m²)
359.060
Firme înregistrate
2
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.005
2 niveluri
93
3 niveluri
9
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 844 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
13
1920–1945
46
1946–1960
117
1961–1970
181
1971–1980
178
1981–1990
81
1991–2000
100
2001–2010
62
2011 și după
66

Câte etaje au. 1.112 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.005
2 niveluri
93
3 niveluri
9
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bucecea. Străzile din Bucecea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
359.060

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
844 · 23 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.