Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Buftea

8.993 de clădiri în Buftea. 23 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
18
1920–1945
30
1946–1960
106
1961–1970
82
1971–1980
128
1981–1990
49
1991–2000
133
2001–2010
182
2011 și după
662
BufteaIlfov
Clădiri
8.993
Cu adresă
4.727
Cu anul înregistrat
1.390 · 15 %
Înainte de 1978
23 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.352 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
36
Suprafață construită, total (m²)
1.362.303
Firme înregistrate
336
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.356
2 niveluri
844
3 niveluri
116
4 niveluri
26
5 niveluri
7
6 niveluri
0
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
49

Când au fost construite. 1.390 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
18
1920–1945
30
1946–1960
106
1961–1970
82
1971–1980
128
1981–1990
49
1991–2000
133
2001–2010
182
2011 și după
662

Câte etaje au. 3.352 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.356
2 niveluri
844
3 niveluri
116
4 niveluri
26
5 niveluri
7
6 niveluri
0
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Buftea. Străzile din Buftea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 49 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
49
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.362.303

23 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.390 · 15 %
Înainte de 1978
23 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.