Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Buhuși

6.983 de clădiri în Buhuși. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
98
1946–1960
164
1961–1970
155
1971–1980
134
1981–1990
65
1991–2000
149
2001–2010
55
2011 și după
141
BuhușiBacău
Clădiri
6.983
Cu adresă
3.882
Cu anul înregistrat
968 · 14 %
Înainte de 1978
54 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.670 · 38 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
44
Suprafață construită, total (m²)
954.938
Firme înregistrate
188
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.366
2 niveluri
232
3 niveluri
28
4 niveluri
19
5 niveluri
24
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 968 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
98
1946–1960
164
1961–1970
155
1971–1980
134
1981–1990
65
1991–2000
149
2001–2010
55
2011 și după
141

Câte etaje au. 2.670 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.366
2 niveluri
232
3 niveluri
28
4 niveluri
19
5 niveluri
24
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Buhuși. Străzile din Buhuși pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
954.938

54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
968 · 14 %
Înainte de 1978
54 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.