Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bulz

4.156 de clădiri în Bulz. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
53
1946–1960
215
1961–1970
191
1971–1980
219
1981–1990
285
1991–2000
187
2001–2010
50
2011 și după
111
BulzBihor
Clădiri
4.156
Cu adresă
2.140
Cu anul înregistrat
1.317 · 32 %
Înainte de 1978
45 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.783 · 43 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
296.128
Firme înregistrate
54
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.422
2 niveluri
298
3 niveluri
55
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
1
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.317 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
53
1946–1960
215
1961–1970
191
1971–1980
219
1981–1990
285
1991–2000
187
2001–2010
50
2011 și după
111

Câte etaje au. 1.783 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.422
2 niveluri
298
3 niveluri
55
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
1
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 Strada Remeti 32, Remeți 6 etaje
2 Strada Remeti 205, Remeți 4 etaje
3 Remeti 59/A, Remeți 4 etaje
4 Remeti 239/C, Remeți 4 etaje
5 Remeti 300, Remeți 4 etaje

Străzile din Bulz. Străzile din Bulz pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 3
Stradă Clădiri
1 Remeti 160
2 Bulz 133
3 Munteni 63

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
296.128

45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.317 · 32 %
Înainte de 1978
45 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.