Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bumbești-Jiu

5.815 clădiri în Bumbești-Jiu. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
15
1920–1945
68
1946–1960
203
1961–1970
137
1971–1980
104
1981–1990
76
1991–2000
132
2001–2010
35
2011 și după
139
Bumbești-JiuGorj
Clădiri
5.815
Cu adresă
2.075
Cu anul înregistrat
909 · 16 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.399 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
11
Suprafață construită, total (m²)
689.964
Firme înregistrate
43
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
998
2 niveluri
362
3 niveluri
28
4 niveluri
9
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 909 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
15
1920–1945
68
1946–1960
203
1961–1970
137
1971–1980
104
1981–1990
76
1991–2000
132
2001–2010
35
2011 și după
139

Câte etaje au. 1.399 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
998
2 niveluri
362
3 niveluri
28
4 niveluri
9
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Bumbești-Jiu. Străzile din Bumbești-Jiu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
689.964

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
909 · 16 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.