Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Buruienești

4.929 de clădiri în Buruienești. 34 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
19
1946–1960
109
1961–1970
154
1971–1980
154
1981–1990
109
1991–2000
241
2001–2010
193
2011 și după
147
BuruieneștiNeamț
Clădiri
4.929
Cu adresă
1.746
Cu anul înregistrat
1.130 · 23 %
Înainte de 1978
34 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.495 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
5
Suprafață construită, total (m²)
438.593
Firme înregistrate
17
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.213
2 niveluri
258
3 niveluri
19
4 niveluri
4
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 1.130 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
19
1946–1960
109
1961–1970
154
1971–1980
154
1981–1990
109
1991–2000
241
2001–2010
193
2011 și după
147

Câte etaje au. 1.495 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.213
2 niveluri
258
3 niveluri
19
4 niveluri
4
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Buruienești. Străzile din Buruienești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
438.593

34 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.130 · 23 %
Înainte de 1978
34 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.