Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Bușteni

6.346 de clădiri în Bușteni. 38 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
21
1920–1945
79
1946–1960
71
1961–1970
34
1971–1980
26
1981–1990
17
1991–2000
93
2001–2010
93
2011 și după
152
BușteniPrahova
Clădiri
6.346
Cu adresă
4.673
Cu anul înregistrat
586 · 9 %
Înainte de 1978
38 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.160 · 34 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
275
Suprafață construită, total (m²)
692.543
Firme înregistrate
213
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
651
2 niveluri
754
3 niveluri
480
4 niveluri
189
5 niveluri
61
6 niveluri
21
7 niveluri
3
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 586 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
21
1920–1945
79
1946–1960
71
1961–1970
34
1971–1980
26
1981–1990
17
1991–2000
93
2001–2010
93
2011 și după
152

Câte etaje au. 2.160 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
651
2 niveluri
754
3 niveluri
480
4 niveluri
189
5 niveluri
61
6 niveluri
21
7 niveluri
3
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Bușteni. Străzile din Bușteni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
692.543

38 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
586 · 9 %
Înainte de 1978
38 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.