Clădirile din Buzdugan
4.146 de clădiri în Buzdugan. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 7
- 1920–1945
- 45
- 1946–1960
- 142
- 1961–1970
- 173
- 1971–1980
- 106
- 1981–1990
- 135
- 1991–2000
- 213
- 2001–2010
- 22
- 2011 și după
- 33
BuzduganVâlcea
- Clădiri
- 4.146
- Cu adresă
- 1.464
- Cu anul înregistrat
- 876 · 21 %
- Înainte de 1978
- 51 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 973 · 23 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 249.063
- Firme înregistrate
- 20
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 725
- 2 niveluri
- 222
- 3 niveluri
- 25
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 8
Când au fost construite. 876 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 7 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 45 | |
| 1946–1960 | 142 | |
| 1961–1970 | 173 | |
| 1971–1980 | 106 | |
| 1981–1990 | 135 | |
| 1991–2000 | 213 | |
| 2001–2010 | 22 | |
| 2011 și după | 33 |
Câte etaje au. 973 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 725 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 222 | |
| 3 niveluri | 25 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Luncii 49, Buzdugan | 4 etaje |
| 2 | Șurlicai 2, Păușești | 3 etaje |
| 3 | Principală 35, Păușești | 3 etaje |
| 4 | Luncii 42, Buzdugan | 3 etaje |
| 5 | Bisericii 2, Șerbănești | 3 etaje |
Străzile din Buzdugan. Străzile din Buzdugan pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 19
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 40 |
| 2 | Principală | 31 |
| 3 | Principală | 24 |
| 4 | Principală | 18 |
| 5 | Principală | 17 |
| 6 | Ursărești | 17 |
| 7 | Principală | 16 |
| 8 | Tâlvâci | 14 |
| 9 | Cernelele | 12 |
| 10 | Luncii | 11 |
| 11 | Barcanele | 8 |
| 12 | Șerbănești | 6 |
| 13 | Șurlicai | 6 |
| 14 | Bercești | 5 |
| 15 | La Enache | 5 |
| 16 | Strada La Cheran | 4 |
| 17 | Bisericii | 3 |
| 18 | La Nema | 3 |
| 19 | Strada Tilvici | 3 |
Panouri solare văzute pe 8 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 8
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 249.063
51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 876 · 21 %
- Înainte de 1978
- 51 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.