Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Calafindești

2.823 de clădiri în Calafindești. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
27
1946–1960
100
1961–1970
145
1971–1980
101
1981–1990
86
1991–2000
85
2001–2010
81
2011 și după
108
CalafindeștiSuceava
Clădiri
2.823
Cu adresă
1.249
Cu anul înregistrat
740 · 26 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
830 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
342.061
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
679
2 niveluri
126
3 niveluri
23
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 740 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
27
1946–1960
100
1961–1970
145
1971–1980
101
1981–1990
86
1991–2000
85
2001–2010
81
2011 și după
108

Câte etaje au. 830 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
679
2 niveluri
126
3 niveluri
23
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Calafindești. Străzile din Calafindești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 2
Stradă Clădiri
1 Drum județean Dj 209 D 24
2 Drum comunal Dc39 18

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
342.061

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
740 · 26 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.