Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Câmpina

11.864 de clădiri în Câmpina. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
77
1946–1960
90
1961–1970
87
1971–1980
81
1981–1990
38
1991–2000
101
2001–2010
63
2011 și după
193
CâmpinaPrahova
Clădiri
11.864
Cu adresă
8.840
Cu anul înregistrat
752 · 6 %
Înainte de 1978
45 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.678 · 39 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
136
Suprafață construită, total (m²)
1.566.331
Firme înregistrate
906
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.774
2 niveluri
1.266
3 niveluri
502
4 niveluri
109
5 niveluri
20
6 niveluri
2
7 niveluri
3
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
14

Când au fost construite. 752 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
77
1946–1960
90
1961–1970
87
1971–1980
81
1981–1990
38
1991–2000
101
2001–2010
63
2011 și după
193

Câte etaje au. 4.678 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.774
2 niveluri
1.266
3 niveluri
502
4 niveluri
109
5 niveluri
20
6 niveluri
2
7 niveluri
3
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Câmpina. Străzile din Câmpina pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 14 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
14
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.566.331

45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
752 · 6 %
Înainte de 1978
45 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.