Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Câmpulung

11.169 de clădiri în Câmpulung. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
36
1920–1945
77
1946–1960
112
1961–1970
83
1971–1980
58
1981–1990
39
1991–2000
94
2001–2010
48
2011 și după
142
CâmpulungArgeș
Clădiri
11.169
Cu adresă
6.729
Cu anul înregistrat
689 · 6 %
Înainte de 1978
51 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.740 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
234
Suprafață construită, total (m²)
1.535.998
Firme înregistrate
998
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.262
2 niveluri
992
3 niveluri
252
4 niveluri
68
5 niveluri
157
6 niveluri
4
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
5
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
27

Când au fost construite. 689 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
36
1920–1945
77
1946–1960
112
1961–1970
83
1971–1980
58
1981–1990
39
1991–2000
94
2001–2010
48
2011 și după
142

Câte etaje au. 3.740 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.262
2 niveluri
992
3 niveluri
252
4 niveluri
68
5 niveluri
157
6 niveluri
4
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
5

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Câmpulung. Străzile din Câmpulung pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 27 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
27
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.535.998

51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
689 · 6 %
Înainte de 1978
51 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.