Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cândești

9.246 de clădiri în Cândești. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
26
1946–1960
213
1961–1970
106
1971–1980
105
1981–1990
50
1991–2000
118
2001–2010
62
2011 și după
436
CândeștiBuzău
Clădiri
9.246
Cu adresă
3.189
Cu anul înregistrat
1.126 · 12 %
Înainte de 1978
37 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.295 · 25 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
4
Suprafață construită, total (m²)
870.450
Firme înregistrate
92
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.830
2 niveluri
427
3 niveluri
34
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28

Când au fost construite. 1.126 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
26
1946–1960
213
1961–1970
106
1971–1980
105
1981–1990
50
1991–2000
118
2001–2010
62
2011 și după
436

Câte etaje au. 2.295 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.830
2 niveluri
427
3 niveluri
34
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Cândești. Străzile din Cândești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 28 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
870.450

37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.126 · 12 %
Înainte de 1978
37 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.