Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cârcea

5.205 clădiri în Cârcea. 14 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
17
1946–1960
161
1961–1970
55
1971–1980
34
1981–1990
29
1991–2000
71
2001–2010
186
2011 și după
1.282
CârceaDolj
Clădiri
5.205
Cu adresă
2.973
Cu anul înregistrat
1.838 · 35 %
Înainte de 1978
14 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.581 · 50 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
33
Suprafață construită, total (m²)
694.461
Firme înregistrate
155
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.389
2 niveluri
916
3 niveluri
243
4 niveluri
26
5 niveluri
4
6 niveluri
3
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.838 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
17
1946–1960
161
1961–1970
55
1971–1980
34
1981–1990
29
1991–2000
71
2001–2010
186
2011 și după
1.282

Câte etaje au. 2.581 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.389
2 niveluri
916
3 niveluri
243
4 niveluri
26
5 niveluri
4
6 niveluri
3
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Cârcea. Străzile din Cârcea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 14 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
14
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
694.461

14 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.838 · 35 %
Înainte de 1978
14 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.