Clădirile din Cășeiu
4.814 clădiri în Cășeiu. 73 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 4
- 1920–1945
- 32
- 1946–1960
- 164
- 1961–1970
- 172
- 1971–1980
- 108
- 1981–1990
- 29
- 1991–2000
- 62
- 2001–2010
- 6
- 2011 și după
- 60
CășeiuCluj
- Clădiri
- 4.814
- Cu adresă
- 1.553
- Cu anul înregistrat
- 637 · 13 %
- Înainte de 1978
- 73 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 793 · 16 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 2
- Suprafață construită, total (m²)
- 408.949
- Firme înregistrate
- 0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 590
- 2 niveluri
- 163
- 3 niveluri
- 38
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Când au fost construite. 637 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 32 | |
| 1946–1960 | 164 | |
| 1961–1970 | 172 | |
| 1971–1980 | 108 | |
| 1981–1990 | 29 | |
| 1991–2000 | 62 | |
| 2001–2010 | 6 | |
| 2011 și după | 60 |
Câte etaje au. 793 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 590 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 163 | |
| 3 niveluri | 38 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | nr. 132P, Cășeiu | 4 etaje |
| 2 | nr. 132A, Cășeiu | 3 etaje |
| 3 | nr. 47A, Urișor | 3 etaje |
| 4 | nr. 246, Cășeiu | 3 etaje |
| 5 | nr. 15, Urișor | 3 etaje |
Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 408.949
73 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 637 · 13 %
- Înainte de 1978
- 73 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.