Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Căstău

4.105 clădiri în Căstău. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
12
1920–1945
109
1946–1960
154
1961–1970
50
1971–1980
106
1981–1990
68
1991–2000
44
2001–2010
17
2011 și după
149
CăstăuHunedoara
Clădiri
4.105
Cu adresă
1.853
Cu anul înregistrat
709 · 17 %
Înainte de 1978
51 %
Cu numărul de etaje înregistrat
974 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
412.337
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
794
2 niveluri
152
3 niveluri
26
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 709 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
12
1920–1945
109
1946–1960
154
1961–1970
50
1971–1980
106
1981–1990
68
1991–2000
44
2001–2010
17
2011 și după
149

Câte etaje au. 974 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
794
2 niveluri
152
3 niveluri
26
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 1, Beriu 4 etaje
2 nr. 143A, Sibișel 4 etaje
3 nr. 318B, Căstău 3 etaje
4 nr. 216 A, Căstău 3 etaje
5 nr. 18, Cucuiș 3 etaje

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
412.337

51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
709 · 17 %
Înainte de 1978
51 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.