Clădirile din Ceahlău
4.438 de clădiri în Ceahlău. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 2
- 1920–1945
- 35
- 1946–1960
- 169
- 1961–1970
- 114
- 1971–1980
- 74
- 1981–1990
- 61
- 1991–2000
- 129
- 2001–2010
- 38
- 2011 și după
- 137
CeahlăuNeamț
- Clădiri
- 4.438
- Cu adresă
- 1.243
- Cu anul înregistrat
- 759 · 17 %
- Înainte de 1978
- 49 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.011 · 23 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 28
- Suprafață construită, total (m²)
- 306.273
- Firme înregistrate
- 13
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 686
- 2 niveluri
- 235
- 3 niveluri
- 62
- 4 niveluri
- 25
- 5 niveluri
- 2
- 6 niveluri
- 1
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 759 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 2 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 35 | |
| 1946–1960 | 169 | |
| 1961–1970 | 114 | |
| 1971–1980 | 74 | |
| 1981–1990 | 61 | |
| 1991–2000 | 129 | |
| 2001–2010 | 38 | |
| 2011 și după | 137 |
Câte etaje au. 1.011 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 686 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 235 | |
| 3 niveluri | 62 | |
| 4 niveluri | 25 | |
| 5 niveluri | 2 | |
| 6 niveluri | 1 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Durau 13, Ceahlău | 5 etaje |
| 2 | Strada Plaiului 25, Ceahlău | 4 etaje |
| 3 | Strada Stejarului 10, Ceahlău | 4 etaje |
| 4 | Strada Fn2 6, Ceahlău | 4 etaje |
| 5 | Drumul Ceahlau 353, Ceahlău | 4 etaje |
Străzile din Ceahlău. Străzile din Ceahlău pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 23
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Drumul Ceahlau | 55 |
| 2 | Debarcaderului | 26 |
| 3 | Bistricioara | 14 |
| 4 | Poieni | 14 |
| 5 | Podis | 11 |
| 6 | Strada Primăverii | 8 |
| 7 | Liliacului | 7 |
| 8 | Drumul 151 | 6 |
| 9 | Strada Plaiului | 6 |
| 10 | Strada Duraoas | 5 |
| 11 | Strada Salcâmului | 5 |
| 12 | Doctor Soare Clara | 4 |
| 13 | Durau | 4 |
| 14 | Strada Panaghiei | 4 |
| 15 | Călătorului | 3 |
| 16 | Drumul 151 | 3 |
| 17 | Răpciunița | 3 |
| 18 | Rozelor | 3 |
| 19 | Sfintii Arhangheli | 3 |
| 20 | Strada Meteorului | 3 |
| 21 | Strada Muzeului | 3 |
| 22 | Strada Palatului | 3 |
| 23 | Strada Schitului | 3 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 306.273
49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 759 · 17 %
- Înainte de 1978
- 49 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.