Clădirile din Ceanu Mare
5.409 clădiri în Ceanu Mare. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 0
- 1920–1945
- 17
- 1946–1960
- 166
- 1961–1970
- 201
- 1971–1980
- 187
- 1981–1990
- 97
- 1991–2000
- 129
- 2001–2010
- 15
- 2011 și după
- 19
Ceanu MareCluj
- Clădiri
- 5.409
- Cu adresă
- 2.175
- Cu anul înregistrat
- 831 · 15 %
- Înainte de 1978
- 63 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.023 · 19 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 353.387
- Firme înregistrate
- 10
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 840
- 2 niveluri
- 163
- 3 niveluri
- 19
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Când au fost construite. 831 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 0 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 17 | |
| 1946–1960 | 166 | |
| 1961–1970 | 201 | |
| 1971–1980 | 187 | |
| 1981–1990 | 97 | |
| 1991–2000 | 129 | |
| 2001–2010 | 15 | |
| 2011 și după | 19 |
Câte etaje au. 1.023 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 840 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 163 | |
| 3 niveluri | 19 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Continitului 282B, Iacobeni | 4 etaje |
| 2 | Principală 104A, Ceanu Mare | 3 etaje |
| 3 | Principala 37, Boian | 3 etaje |
| 4 | Valea Fânațelor 45, Fânațe | 3 etaje |
| 5 | Feirea 228A, Bolduț | 3 etaje |
Străzile din Ceanu Mare. Străzile din Ceanu Mare pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 37 |
| 2 | Morii | 21 |
| 3 | Școlii | 16 |
| 4 | Beiului | 15 |
| 5 | Principala | 15 |
| 6 | Principală | 13 |
| 7 | Siacob | 13 |
| 8 | Lab | 11 |
| 9 | Voidești | 9 |
| 10 | Dosu Bolduțului | 8 |
| 11 | Perdelelor | 8 |
| 12 | Principală | 8 |
| 13 | Continitului | 7 |
| 14 | Brazilor | 6 |
| 15 | Fântânele | 6 |
| 16 | Bălții | 5 |
| 17 | Borșului | 5 |
| 18 | Cucului | 5 |
| 19 | Gherea | 5 |
| 20 | Primăverii | 5 |
| 21 | Soponita | 5 |
| 22 | Sub Livezi | 5 |
| 23 | Continitului | 4 |
| 24 | Meseriașilor | 4 |
| 25 | Nucilor | 4 |
| 26 | Șesului | 4 |
| 27 | Sub Coastă | 4 |
| 28 | Tothăzănilor | 4 |
| 29 | Valea Fânațelor | 4 |
| 30 | Bisericii | 3 |
63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 831 · 15 %
- Înainte de 1978
- 63 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.