Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cernavodă

4.883 de clădiri în Cernavodă. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
16
1920–1945
69
1946–1960
174
1961–1970
165
1971–1980
184
1981–1990
50
1991–2000
62
2001–2010
124
2011 și după
244
CernavodăConstanța
Clădiri
4.883
Cu adresă
2.906
Cu anul înregistrat
1.088 · 22 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.010 · 41 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
127
Suprafață construită, total (m²)
765.441
Firme înregistrate
248
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.464
2 niveluri
342
3 niveluri
77
4 niveluri
25
5 niveluri
87
6 niveluri
8
7 niveluri
1
8 niveluri
1
9 niveluri
5
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 1.088 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
16
1920–1945
69
1946–1960
174
1961–1970
165
1971–1980
184
1981–1990
50
1991–2000
62
2001–2010
124
2011 și după
244

Câte etaje au. 2.010 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.464
2 niveluri
342
3 niveluri
77
4 niveluri
25
5 niveluri
87
6 niveluri
8
7 niveluri
1
8 niveluri
1
9 niveluri
5
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Cernavodă. Străzile din Cernavodă pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 5 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
5
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
765.441

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.088 · 22 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.