Clădirile din Ceuașu de Câmpie
5.702 clădiri în Ceuașu de Câmpie. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 14
- 1920–1945
- 54
- 1946–1960
- 166
- 1961–1970
- 162
- 1971–1980
- 130
- 1981–1990
- 76
- 1991–2000
- 102
- 2001–2010
- 55
- 2011 și după
- 148
Ceuașu de CâmpieMureș
- Clădiri
- 5.702
- Cu adresă
- 2.752
- Cu anul înregistrat
- 907 · 16 %
- Înainte de 1978
- 54 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.556 · 27 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 11
- Suprafață construită, total (m²)
- 468.761
- Firme înregistrate
- 0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.040
- 2 niveluri
- 384
- 3 niveluri
- 121
- 4 niveluri
- 7
- 5 niveluri
- 4
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 13
Când au fost construite. 907 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 14 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 54 | |
| 1946–1960 | 166 | |
| 1961–1970 | 162 | |
| 1971–1980 | 130 | |
| 1981–1990 | 76 | |
| 1991–2000 | 102 | |
| 2001–2010 | 55 | |
| 2011 și după | 148 |
Câte etaje au. 1.556 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.040 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 384 | |
| 3 niveluri | 121 | |
| 4 niveluri | 7 | |
| 5 niveluri | 4 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | nr. 86, Câmpenița | 5 etaje |
| 2 | nr. 221, Câmpenița | 5 etaje |
| 3 | nr. 447, Ceuașu de Câmpie | 4 etaje |
| 4 | nr. 265/A, Câmpenița | 4 etaje |
| 5 | nr. 43, Ceuașu de Câmpie | 4 etaje |
Străzile din Ceuașu de Câmpie. Străzile din Ceuașu de Câmpie pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 10
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Drum comunal Dc 854 | 9 |
| 2 | Drum comunal Ds 235 | 9 |
| 3 | Drum comunal Ds 357 | 9 |
| 4 | Drum comunal Ds 621 | 8 |
| 5 | Drum comunal Ds 688 | 7 |
| 6 | Drum comunal Ds 266 | 5 |
| 7 | Drum comunal Ds 238 | 4 |
| 8 | Drum comunal Ds 281 | 4 |
| 9 | Drum comunal Ds 671 | 3 |
| 10 | Drum comunal Ds 760 | 3 |
Panouri solare văzute pe 13 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 13
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 468.761
54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 907 · 16 %
- Înainte de 1978
- 54 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.