Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Chelința

5.617 clădiri în Chelința. 69 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
62
1946–1960
211
1961–1970
321
1971–1980
225
1981–1990
110
1991–2000
107
2001–2010
17
2011 și după
56
ChelințaMaramureș
Clădiri
5.617
Cu adresă
2.974
Cu anul înregistrat
1.113 · 20 %
Înainte de 1978
69 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.406 · 25 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
607.707
Firme înregistrate
71
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.076
2 niveluri
283
3 niveluri
46
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.113 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
62
1946–1960
211
1961–1970
321
1971–1980
225
1981–1990
110
1991–2000
107
2001–2010
17
2011 și după
56

Câte etaje au. 1.406 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.076
2 niveluri
283
3 niveluri
46
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Chelința. Străzile din Chelința pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
607.707

69 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.113 · 20 %
Înainte de 1978
69 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.