Clădirile din Cicârlău
3.873 de clădiri în Cicârlău. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 17
- 1920–1945
- 40
- 1946–1960
- 167
- 1961–1970
- 197
- 1971–1980
- 197
- 1981–1990
- 104
- 1991–2000
- 149
- 2001–2010
- 68
- 2011 și după
- 221
CicârlăuMaramureș
- Clădiri
- 3.873
- Cu adresă
- 2.361
- Cu anul înregistrat
- 1.160 · 30 %
- Înainte de 1978
- 49 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.528 · 39 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 5
- Suprafață construită, total (m²)
- 430.827
- Firme înregistrate
- 109
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.038
- 2 niveluri
- 407
- 3 niveluri
- 78
- 4 niveluri
- 5
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Când au fost construite. 1.160 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 17 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 40 | |
| 1946–1960 | 167 | |
| 1961–1970 | 197 | |
| 1971–1980 | 197 | |
| 1981–1990 | 104 | |
| 1991–2000 | 149 | |
| 2001–2010 | 68 | |
| 2011 și după | 221 |
Câte etaje au. 1.528 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.038 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 407 | |
| 3 niveluri | 78 | |
| 4 niveluri | 5 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Corodan 2A, Cicârlău | 4 etaje |
| 2 | Principala 3, Ilba | 4 etaje |
| 3 | Strada Păcii 1, Cicârlău | 3 etaje |
| 4 | Strada Valea Mare 64, Cicârlău | 3 etaje |
| 5 | Strada Unirii 4, Cicârlău | 3 etaje |
Străzile din Cicârlău. Străzile din Cicârlău pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principala | 61 |
| 2 | Principala | 45 |
| 3 | Vii | 45 |
| 4 | Valea Mare | 44 |
| 5 | Strada Principală | 36 |
| 6 | Cicirlaut | 35 |
| 7 | Unirii | 26 |
| 8 | Strada Gării | 21 |
| 9 | Izvorului | 19 |
| 10 | Strada Negruții | 18 |
| 11 | Principala | 17 |
| 12 | Drum Handalului | 16 |
| 13 | Scolii | 15 |
| 14 | Florilor | 14 |
| 15 | Strada Bargaului | 12 |
| 16 | Merilor | 9 |
| 17 | Strada Florilor | 9 |
| 18 | Strada Magnoliei | 9 |
| 19 | Strada Nicolae Sabău | 9 |
| 20 | Lighet | 8 |
| 21 | Strada Viilor | 8 |
| 22 | Dorului | 7 |
| 23 | Strada Căliman | 7 |
| 24 | Strada Pășunii | 7 |
| 25 | Strada Țuran | 7 |
| 26 | Noua | 6 |
| 27 | Strada Gării | 6 |
| 28 | Strada Pietrar | 6 |
| 29 | Strada Primăverii | 6 |
| 30 | Strada Taloș | 6 |
Panouri solare văzute pe 7 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 430.827
49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.160 · 30 %
- Înainte de 1978
- 49 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.