Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ciocmani

2.927 de clădiri în Ciocmani. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
7
1946–1960
125
1961–1970
118
1971–1980
139
1981–1990
110
1991–2000
27
2001–2010
3
2011 și după
11
CiocmaniSălaj
Clădiri
2.927
Cu adresă
1.424
Cu anul înregistrat
546 · 19 %
Înainte de 1978
56 %
Cu numărul de etaje înregistrat
638 · 22 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
229.968
Firme înregistrate
1
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
563
2 niveluri
69
3 niveluri
6
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 546 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
7
1946–1960
125
1961–1970
118
1971–1980
139
1981–1990
110
1991–2000
27
2001–2010
3
2011 și după
11

Câte etaje au. 638 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
563
2 niveluri
69
3 niveluri
6
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Ciocmani. Străzile din Ciocmani pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
229.968

56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
546 · 19 %
Înainte de 1978
56 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.