Clădirile din Ciocotiș
3.877 de clădiri în Ciocotiș. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 5
- 1920–1945
- 34
- 1946–1960
- 155
- 1961–1970
- 185
- 1971–1980
- 188
- 1981–1990
- 138
- 1991–2000
- 175
- 2001–2010
- 30
- 2011 și după
- 68
CiocotișMaramureș
- Clădiri
- 3.877
- Cu adresă
- 2.154
- Cu anul înregistrat
- 978 · 25 %
- Înainte de 1978
- 53 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.150 · 30 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 332.478
- Firme înregistrate
- 0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 855
- 2 niveluri
- 222
- 3 niveluri
- 72
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Când au fost construite. 978 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 5 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 34 | |
| 1946–1960 | 155 | |
| 1961–1970 | 185 | |
| 1971–1980 | 188 | |
| 1981–1990 | 138 | |
| 1991–2000 | 175 | |
| 2001–2010 | 30 | |
| 2011 și după | 68 |
Câte etaje au. 1.150 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 855 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 222 | |
| 3 niveluri | 72 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | nr. 27A, Cernești | 4 etaje |
| 2 | nr. 5B, Fânațe | 3 etaje |
| 3 | nr. 35, Fânațe | 3 etaje |
| 4 | nr. 23, Trestia | 3 etaje |
| 5 | nr. 124B, Trestia | 3 etaje |
Străzile din Ciocotiș. Străzile din Ciocotiș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 5
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Drumul Dc 32 | 52 |
| 2 | Drum Dc 32 | 21 |
| 3 | Drum Dj 182 | 18 |
| 4 | Drum comunal Dc32 | 5 |
| 5 | Drum Dc 33 | 3 |
53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 978 · 25 %
- Înainte de 1978
- 53 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.