Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ciorogârla

5.841 de clădiri în Ciorogârla. 15 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
32
1946–1960
57
1961–1970
89
1971–1980
46
1981–1990
29
1991–2000
136
2001–2010
181
2011 și după
827
CiorogârlaIlfov
Clădiri
5.841
Cu adresă
2.989
Cu anul înregistrat
1.398 · 24 %
Înainte de 1978
15 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.201 · 38 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
24
Suprafață construită, total (m²)
729.345
Firme înregistrate
222
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.227
2 niveluri
863
3 niveluri
87
4 niveluri
21
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
48

Când au fost construite. 1.398 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
32
1946–1960
57
1961–1970
89
1971–1980
46
1981–1990
29
1991–2000
136
2001–2010
181
2011 și după
827

Câte etaje au. 2.201 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.227
2 niveluri
863
3 niveluri
87
4 niveluri
21
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Ciorogârla. Străzile din Ciorogârla pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 48 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
48
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
729.345

15 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.398 · 24 %
Înainte de 1978
15 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.