Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cireșoaia

3.373 de clădiri în Cireșoaia. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
42
1946–1960
105
1961–1970
95
1971–1980
93
1981–1990
77
1991–2000
154
2001–2010
62
2011 și după
103
CireșoaiaBacău
Clădiri
3.373
Cu adresă
1.853
Cu anul înregistrat
742 · 22 %
Înainte de 1978
43 %
Cu numărul de etaje înregistrat
950 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
28
Suprafață construită, total (m²)
305.511
Firme înregistrate
28
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
710
2 niveluri
177
3 niveluri
35
4 niveluri
14
5 niveluri
9
6 niveluri
2
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 742 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
42
1946–1960
105
1961–1970
95
1971–1980
93
1981–1990
77
1991–2000
154
2001–2010
62
2011 și după
103

Câte etaje au. 950 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
710
2 niveluri
177
3 niveluri
35
4 niveluri
14
5 niveluri
9
6 niveluri
2
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Cireșoaia. Străzile din Cireșoaia pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
305.511

43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
742 · 22 %
Înainte de 1978
43 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.