Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cisnădie

8.023 de clădiri în Cisnădie. 6 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
11
1946–1960
46
1961–1970
35
1971–1980
43
1981–1990
31
1991–2000
53
2001–2010
101
2011 și după
1.820
CisnădieSibiu
Clădiri
8.023
Cu adresă
2.386
Cu anul înregistrat
2.151 · 27 %
Înainte de 1978
6 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.959 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
169
Suprafață construită, total (m²)
1.093.485
Firme înregistrate
40
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
558
2 niveluri
1.618
3 niveluri
614
4 niveluri
145
5 niveluri
22
6 niveluri
1
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
54

Când au fost construite. 2.151 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
11
1946–1960
46
1961–1970
35
1971–1980
43
1981–1990
31
1991–2000
53
2001–2010
101
2011 și după
1.820

Câte etaje au. 2.959 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
558
2 niveluri
1.618
3 niveluri
614
4 niveluri
145
5 niveluri
22
6 niveluri
1
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Panouri solare văzute pe 54 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
54
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.093.485

6 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.151 · 27 %
Înainte de 1978
6 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.